Názory a hodnotenia pacientov

Február 2024 – VeronikaHodnotenie: 10/10
Môžem len odporučiť. Termín vyšetrenia som dostala do pár dní a liečba začala okamžite. Pán doktor má individuálny prístup ku každému pacientovi, zaujíma sa a kontroluje stav počas celej liečby. Vyzdvihnúť musím aj veľmi milú pani sestričku. Na každej terapii sa cítim veľmi príjemne.
November 2023 – p.Dr. – Mária A.,Hodnotenie: 10/10
40 rokov ma trápili zdravotné problémy a v poslednom období sa pridružili ďalšie, ako tŕpnutie rúk, nôh, arytmia srdca a ďalšie. Lekárske vyšetrenia boli negatívne. Hľadala som možnosti liečby po celom Slovensku, v Čechách, Budapešti, ale bezvýsledne. Zázrakom som našla Diagnosticko-liečebné centrum a Sonotherapiu. Navštívila som p.Dr., ktorý urobil presnú odbornú vstupnú diagnostiku môjho aktuálneho zdravotného stavu a nastavil liečbu. Jediný lekár, ktorý videl to čo ostatní lekári nevideli za dlhých 40 rokov. Empatický, komunikatívny a profesionál s mimoriadnymi vedomosťami v medicíne. Nastavil mi liečbu na 20 procedúr a po ich absolvovaní sa môžem s Vami radosťou podeliť s mojim vyliečením. Dnes je vzácnosťou stretnúť človeka-lekára, akým je tento pán doktor, ktorý dennodenne neúnavne výrazným spôsobom skvalitňuje zdravie klientom. Poďakovanie patrí aj jeho zdravotnej sestričke, za ústretovosť, milý a ľudský prístup ku klientom. Úroveň odbornosti, komunikácie a proklientský prístup hodnotím v tomto centre na výbornú a doporučujem klientom centrum navštíviť. ĎAKUJEM
Október 2023 – Petrisko, NOHodnotenie: 10/10
Pre mňa ako 31 ročného diabetika na intenzifikovanej inzulínovej liečbe, a následné problémy s upchávaním ciev na nohách, po dvoch embóliách pľúc na následky trombóz, častými bolesťami nôh, hlavne kŕčov v stehnách a lýtkach, sú pre mňa tieto sonotherapie vynikajúce, dnes som bol na 14-tej v poradí, ešte má ich čaká 6. V tej ambulancii je aj veľmi dobre zohraté duo doktora a zdravotnej sestry, ktorý na človeka pôsobia psychicky vynikajúco, poznajú dobrý humor, ktorý je tiež výborným liekom pri týchto sonotherapiách … :-):-) Odporúčam, vyskúšať. 🙂 Pretože ja cítim že som tu nechodil až z Námestova zbytočne. 🙂
September 2023 – ZákazníkHodnotenie: 10/10
Musím vysloviť hlbokú vďaku vynikajúcemu p. Doktorovi a úžasnej sestričke. Na sonotherapie som cestovala 50 km ale to vôbec neľutujem, lebo po absolvovaní 20 x 30 min. sonotherapie sa cítim ako znovuzrodená. Pri pooperačných ťažkostiach, konečne nastalo radikálne zlepšenie a môžem konečne chodiť bez paličky. Ešte raz im patrí vrelá vďaka.
September 2023 – ZákazníkHodnotenie: 10/10
Sonotherapia mne a mojej sestre zmenila a skvalitnila život natoľko, že mi dovoľte podeliť sa o osobnú skúsenosť. Sestra mala ťažké diagnózy a bola roky imobilná, pred sonotherapiou chodila o palici s ťažkopádnou chôdzou, po absolvovaní 20 návštev na sonotherapii sa jej stav natoľko zlepšil, že dnes chodí bez palice, vzpriamene a s istou chôdzou. Môj zdravotný stav sa po úrazoch a operáciách, ktoré som mala zlepšuje vďaka sonotherapii. Prístupom personálu som zistila, že sú ochotní do pacienta investovať toľko času, koľko je potrebné aby im vedeli pomôcť do úspešného uzdravenia, pokiaľ to je možné. Roky som absolvovala rôzne terapie, ale chýbal mi požadovaný efekt . Vyskúšala som odbúrať iné terapie a zamerať sa len na jednu a oplatilo sa. Vďaka sonotherapii sa mi hlavne po operácii kolena odbúrali nežiadúce opuchy, nedokrvené studené nohy sú minulosťou. Ďakujem fyzioterapeutke Zuzke, ktorá ma sem odporučila, škoda, že som nešla skôr. Všetkým , ktorí váhate či túto terapiu vyskúšať veľmi doporučujem. Veľká vďaka za zlepšené zdravie!
Júl 2023 – StanoHodnotenie: 10/10
Mám neuropatiu v nohách. Sonoterapia mi veľmi pomáha. S liečbou som spokojný. Určite odporúčam. Pán doktor vie presne vyhodnotiť Váš problém a nastaviť správnu liečbu.
Júl 2023 – BronislavaHodnotenie: 10/10
Pan doktor ma vyborny humor a jeho vysvetlenie je dokonale. Osetrenie prebieha velmi prijemnym sposobom. Pomaha to, az som bola milo prekvapena. Odporucam. A bonus: vzdy sa tam vela nasmejem.


Jún 2023 – EvaHodnotenie: 10/10
Už asi päť rokov pravidelne navštevujem pri zdravotných problémoch toto zariadenie. Trpím na neuropatiu, pocit ťažkých nôh a celkovo zlým prekrvením. Po absolvovaní terapií sa vždy môj zdravotný stav výrazne zlepší. Odorúčaný počet terapií je minimálne dvadsať krát. Ľudia, s ktorými som sa v zariadení rozprávala, pociťovali celkové zlepšenie zdravotného davu. Som maximálne spokojná so službami. Vrelo odporúčam toto zariadenie ľudom s podobnými problémami.
Február 2023 – ZákazníkHodnotenie: 9.3/10
Odborne zhodnotenie stavu a nasledna liecba bez medikamentov. Vo vyssom veku velmi potrebne, odporucam.
December 2022 – IvanaHodnotenie: 10/10
Ústretový prístup a maxima a spokojnosť.
November 2022 – EdinaHodnotenie: 10/10
Bezbolestné vyšetrenie
Júl 2022 – StanoHodnotenie: 10/10
Super prístup, rozumné a logické rady, výborný výsledok.
Aptíl 2022 – BlažejHodnotenie: 10/10
profesionalny pristup, absolutna spokojnost – odporucam kazdemu, komu zalezi na vlastnom zdravi! 🙂
Marec 2022 – ZákazníkHodnotenie: 10/10
Vrelo odporucam, Dr je kapacita a vie co robi, skoda ze som to neobjavil skor.


Marec 2022 – RenataHodnotenie: 10/10
Procedúry sonoterapie využívam nakoľko som pociťovala dlhodobo bolesti v nohách, som po operácií i po pľúcnej embólií. Už po 3.procedúre som pociťovala úľavu. Oceňujem profesionalitu, ľudský prístup a ústretovosť pána doktora i sestričky. Ďakujem a vrelo odporúčam 🙂
Február 2022 – MáriaHodnotenie: 10/10
Pri objednávaní mi boli ponúknuté rôzne termíny v rôznych časoch, z ktorých som nemala žiadny problém si vybrať. Termín vyšetrenia bol dodržaný. Vyšetrenie prebehlo bez problémov a bola mi odporučená liečba. Termíny liečby sú upravené mojím potrebám a dodržiavané. Mám absolvovať 20 procedúr, ale už po 9-tich procedúrach sa cítim lepšie.
Február 2022 – MartinHodnotenie: 10/10
Bol som veľmi spokojný s úrovňou služieb, prístupom a kvalifikovanosťou pána doktora a prístupom sestričky. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý majú kardiovaskulárne problémy.
Február 2022 – PavolHodnotenie: 10/10
Pán doktor je profesionál, a v prvom rade sa zaujíma hlavne o pacienta a jeho zdravie. Nie iba slepo predpísať lieky, alebo poslať pacienta preč so slovami… „to je vekom“, hlavne sa snaží dôkladne vyšetriť a nájsť najvhodnejšie riešenie a skutočnú podstatu problému. Pán doktor je veľmi skúsený a veľmi ochotný, prostredie je krásne čisté, nikdy som nečakal ani minútu, čo je pri našom zdravotníctve zázrak (hoci aj v súkromnom sektore…). Dlhodobo trpím kŕčmi v nohách, a nakoľko mi to už začalo prekážať aj pri športovaní, rozhodol som skúsiť sonoterapiu, kedže masáže, lieky .. nič nepomáhalo. Už po pár dnoch som pociťoval prvé výsledky, skutočne to funguje, vrelo odporúčam.
Február 2022 – JurajHodnotenie: 10/10
Bol som maximálne spokojný. Doporučujem. Liečba mi pomohla.
December 2021 – GabrielaHodnotenie: 10/10
Termin mi bol prideleny hned. Prostredie je nove a prijemne. Pan doktor mi vsetko vysvetlil a odporucil liecbu a pocet terapii. Sestricka je mila a ochotna. Celkova spokojnost.